Różne

środa, 22 października 2008
Kochani mam do Was prośbę! Jeśli zauważycie jakieś błędy w szablonie albo szablon źle wyświetla się w Waszych przeglądarkach, zostawcie komentarz pod tą notką. Ewentualnie podajcie też szczegóły, jakiej przeglądarki używacie. Dziękuję!

EDIT Problem naprawiony! Dziękuję za pomoc!
08:24, mysza_klapsiara , Różne
Link Komentarze (13) »
poniedziałek, 20 października 2008
I niniejszy blog zyska zupełnie nowy kształt i wygląd. Dopracowuję właśnie ostatnie szczegóły, ale premiera już niebawem. :) To już nasza ostatnia zmiana. Podobamy się sobie ;), mam nadzieję, że również Wam nowa szata przypadnie do gustu.
09:35, mysza_klapsiara , Różne
Link Komentarze (5) »
środa, 27 sierpnia 2008
Wszystko co dobre, stanowczo zbyt szybko się kończy. Spacery brzegiem mojego ukochanego morza, nadmorskie smaki i cudowne lenistwo nigdy mi się nie znudzą. Czekam już niecierpliwie na następne lato, delektując się przywiezionym znad Bałtyku rabarbarem w czekoladzie i wybornym wędzonym węgorzem (może nie morski, ale zawsze ryba ;)). I wracam do publikowania wpisów i śledzenia Waszych kulinarnych poczynań, a trochę zaległości mam ;). Dziękuję wszystkim za życzenia - urlop udał się wyśmienicie!

11:24, mysza_klapsiara , Różne
Link Komentarze (3) »
niedziela, 17 sierpnia 2008
Kochani! Przyszła pora na nas. Wyjeżdżamy na wakacje :). Przyjemnych ostatnich dni sierpnia Wam życzę i do zobaczenia za dwa tygodnie!

10:08, mysza_klapsiara , Różne
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 07 lipca 2008


A dzisiaj świętujemy!
12:19, mysza_klapsiara , Różne
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2
Reklama na blogach
Blogvertising.pl

Puree z marchewki. Idealny dodatek do codziennego obiadu. Ciekawe połączenie smaku marchewki, chili i imbiru.